Gimtadienio šventė Liepkalnyje!

Tegul vaikai džiaugiasi savo diena naujame vasaros pramogų parke Liepkalnyje! Jų laukia daugybė pramogų ir atrakcijų:
- Linksmieji nusileidimai (tubingas) (vaikams nuo 3m. amžiaus, kartais vaikai iki 6-7 metų čiuožia kartu su vienu iš tėvų);
- Karstynių parkas (vaikams nuo 5m. amžiaus);
- Batutų tramplynai (nuo 3m. amžiaus);
- Pripučiamos pilys ir vaikų kambarys (vaikams nuo 2m. amžiaus);
- Paspirtukai (vyresniems, nuo 8-10m. amžiaus);
- Vasaros kalnų rogutės (nuo 7m. amžiaus, jaunesni važiuoja kartu su vienu iš tėvų/globėjų (jie prisijungia nemokamai)).

Kas įeina į Gimtadienio šventės Liepkalnyje paketą?

- 3val. nelimituotų aukščiau išvardintų pramogų;
- Liepkalnio darbuotojo organizuotas visos grupės įvadas, supažindinimas su taisyklėmis, palyda-pagalba pasirenkant pramogą, patarimai ir paskatinimai pramogaujant;
- Nemokamas pramogavimas gimtadieninkui;

Liepkalnio dovana gimtadienininkui: 3val. slidinėjimo bilietas su pageidaujama įranga: slidėmis arba snieglente žiemos sezono (2017-2018m) metu.

Kaina: 180Eur minimalus biudžetas (max 10 vaikų ir 11-tas gimtadienininkas, kiekvienas papildomas vaikas - 18Eur plius) Rekomenduojamas amžius : nuo 6m. iki 14m.
Pastaba: Lydintysis asmuo rūpinasi vaikų teigiama nuotaika, nukreipia ir padeda pasirenkant pramogas, tačiau neteikia priežiūros, auklėjimo ar globojimo paslaugų. Yra galimybė, kad kai kuriose atrakcijose vaikui gali prireikti suaugusiojo, kad galėtų pasinaudoti pramoga. Suaugusio asmens nusileidimas linksmaisiais kalneliais (tubingu) ar rogutėmis nieko papildomai nekainuoja. Kavinėje yra galimybė užsakyti meniu. Kaina nuo 7Eur vaikui (minimalus porcijų skaičius 10vnt). Taip kavinėje kepamos gardžios picos, kurias galite užsisakyti vietoje.

Pasiteiravimui skambinkite tel. 8 69828887 darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00val.

GIMTADIENIŲ MENIU

PICŲ MENIU

LIEPKALNIO VASAROS PRAMOGŲ PARKO TAISYKLĖS