Norėdami užsiregistruoti pamokai su instruktoriumi būtinai skambinkite mokyklos darbo valandomis telefonu 8 687 96392.

Mokymų slidinėti snieglente arba kalnų slidėmis kainos:


Pamokos trukmė55 min.
Individuali pamoka25.00 €
Pamoka 2 asmenims38.00 €
Pamoka 3 asmenims45.00 €
Pamoka 4 asmenims50.00 €
Pamoka 5 asmenims ir daugiau54.00 €

Mokyklos darbo laikas

Pirmadienis: 14:00 - 21:00
Antradienis: 12:00 - 21:00
Trečiadienis: 12:00 - 21:00
Ketvirtadienis: 12:00 - 21:00
Penktadienis: 12:00 - 21:00
Šeštadienis: 9:00 - 22:00
Sekmadienis: 9:00 - 20:00

Svarbūs praktiniai patarimai pirmą kartą išsiruošusiems slidinėti


• Slidinėjimas teiks daugiau džiaugsmo ir malonumo jeigu pradėsite mokytis nuo pirmos akimirkos su instruktoriumi. Profesionalus instruktažas ir patarimai apsaugos jus nuo nereikalingų ir kartais skausmingų potyrių.


• Vaikams iki 8ių metų rekomenduojame treniruotis po vieną pamoką kelis kartus per savaitę.

• Jeigu pamoka su mažamečiais vaikais (3-7ių metų) baigiasi greičiau nei per 20 minučių, mokykla grąžina pinigus už pamoką.

• Vyresni vaikai ir suaugę žmonės gali organizuoti ilgesnes treniruotes (1,5 - 3 pamokas) tris, keturis kartus per savaitę.

• Užsiregistravę į pamoką, atvykite 30 minučių anksčiau ir pirmiausia ateikite į slidinėjimo mokyklą, informuosime ar pamoka prasidės laiku, ar truputi vėliau, sutvarkysime formalumus ir siųsime nuomotis inventoriaus. Jeigu nuomos punkte bus didelės eilės, padėsime išsinuomoti inventorių greičiau.

• Pamokos trukmė – 55 min. Pamoka gali prasidėti iki 15 minučių vėliau nei sutarta dėl nenumatytų aplinkybių.

• Vėliausiai pamokas galima pradėti iki 21-os valandos vakaro.

• Turėkite omenyje, kad po vienos pamokos greičiausiai negalėsite šturmuoti Alpių, dėl to svarbu žinoti, jog kiekvienas mokosi slidinėti individualiu tempu. Išsikelkite tikslą išmokti čiuožti neapribojant savęs pamokų skaičiumi, patirsite daugiau malonumo vertinant savo paties pasiekimus ir progresą po kiekvienos pamokos.


Norėdami užsiregistruoti pamokai su instruktoriumi būtinai skambinkite mokyklos darbo valandomis telefonu 8 687 96392.

Liepkalnio snieglentininkų ir slidininkų mokykla


Ypatingą dėmesį skiriame vaikų ir naujokų mokymui. Mokyti vaikus čiuožti slidėmis pradedame nuo 3-4 metų amžiaus, kai vaikai jau gali pradėti žaisti slidinėjimo žaidimus ir taip po truputi mokytis reikalingų įgūdžių. Snieglente čiuožti mokome vaikus nuo 6 metų. Rekomenduojame vaikams pradėti mokytis nuo individualių pamokų, vėliau jau galima treniruotis didesnėse grupėse su vienu/dviem instruktoriais. Kad vaikams būtų smagiau mokytis ir tobulėti, instruktoriai paruoš kliūčių ruožą, su smagiomis, nesudėtingomis figūromis, kurias galės išbandyti ir suaugusieji. Vaikams ir jaunimui iki 18 metų slidinėjimo pamokų metu taikome neformalaus ugdymo principus.


Siūlome individualias arba grupines pamokas, kurioms galite susiburti su šeimos nariais, draugais, kolegomis. Kartu pasimėgausite instruktoriaus vedama treniruote ir drauge pasidalinsite įspūdžiais.


Jeigu planuojate kelionę į kalnus, o dar niekada nebandėte čiuožti slidėmis arba snieglente, rekomenduojame išmokti čiuožti čia, Lietuvoje, Liepkalnio trasose. Kalne čiuožimo sąlygos puikios ir dirba profesionali instruktorių komanda, kuri padės jums pasiruošti atostogoms kalnuose. Išvykę mėgausitės čiuožimu nuo pirmos akimirkos!


Mes taip pat kviečiame ir tuos, kurie jau moka slidinėti, bet nori pagerinti savo techniką. Treniruotė su instruktoriumi padės praplėsti akiratį, įgausite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir sužinosite naujų niuansų apie visų taip mėgstamą žiemos sportą.


Primename, kad saugus slidinėjimas suteiks daugiau malonumo Jums ir Jūsų vaikams.


Patarimai slidininkams: kaip išsirinkti snieglentę:

Patarimai slidininkams: kaip išsirinkti slides:

Patarimai slidininkams: kaip rengtis?