Web kameros
Liepkalnio elektroninio dovanų kupono naudojimo

taisyklės

Liepkalnio vasaros pramogos ir kavinė dar neveikia!

Web kameros
 1. Šis dokumentas nustato Liepkalnio žiemos pramogų parko (adresas Minsko pl. 2, Vilnius 02121) pardavimo dovanų kuponų sąlygas ir taisykles.
 2. Liepkalnis vykdo dovanų kuponų pardavimą, kurio metu fiziniai ir juridiniai asmenys gali atlikti išankstinį apmokėjimą ir gauti tą apmokėjimą patvirtinantį dovanų kuponą, kurį vėliau atvykę į Liepkalnį kasose gali iškeisti į įsigytą kiekį žetonų (13, 22 arba 33 žetonai).
 3. Už dovanų kuponą galima atsiskaityti internetu, „Paysera“ pagalba. Atsiskaičius už pasirinktą dovanų kuponą, jo įsigijimo metu nurodytu el. pašto adresu yra atsiunčiamas elektroninis kuponas .pdf formatu su unikaliu BAR kodu. Šis specialus nustatytos formos blankas su informacija suteikia kupono turėtojui teisę įsigyti pasirinktą paslaugą. Atsiskaitant už paslaugą, kuponą, atspausdintą ant A4 balto lapo, reikia pateikti Liepkalnio kasose.
 4. Dovanų kuponas – tai specialus nustatytos formos blankas su BAR kodu, kurį gaunate el. paštu įsigiję pageidaujamą paslaugą. Jį būtina atsispausdinti ir atvykus pateikti kasose.
 5. Dovanų kuponas galioja tik konkrečiai nurodytai paslaugai ir juo gali pasinaudoti tik vienas asmuo. Dovanų kupono turėtojas įsipareigoja panaudoti dovanų kuponą jo galiojimo metu. Dovanų kuponas galioja einamojo ir po jo einančio kito Liepkalnio žiemos slidinėjimo sezono metu, nepaisant to, kurią einamojo sezono dieną jis buvo įsigytas. Pasibaigus dovanų kupono galiojimui kalno operatorius turi teisę nekeisti dovanų kupono į paslaugą. Dovanų kupono pirkėjui yra suprantama ir jis sutinka su tuo, kad tiksli Liepkalnio žiemos slidinėjimo sezono trukmė, pradžia, pabaiga ar pertraukos sezono metu nėra žinomi iš anksto ir gali priklausyti nuo įvairių aplinkybių, įskaitant, bet neapsiribojant, kalno operatoriaus sprendimus. Dovanų kuponas nėra grąžinamas, pratęsiamas ar keičiamas į pinigus.
 6. Norint išrašyti sąskaitą faktūrą už įsigytą dovanų kuponą reikia kreiptis el. paštu info@liepkalnis.lt arba telefonu 862052222. Sąskaitos faktūros už dovanų kuponus yra išrašomos tik po dovanų kupono panaudojimo, pateikus dovanų kupono atsiskaitymo čekį.
 7. Kiekvienas dovanų kuponas turi unikalų BAR kodą, todėl juo galima pasinaudoti vieną kartą.
 8. Jei dovanų kuponas yra sugadintas taip, kad neįmanoma nuskaityti BAR kodo, juo atsiskaityti už paslaugą negalima, toks kuponas nepriimamas ir pinigai už jį negrąžinama ir jis nėra keičiamas į naują. Pamestas ir kitaip sugadintas dovanų kuponas nekeičiamas ir jo dublikatas neišduodamas.
 9. Nuo dovanų kupono įsigijimo momento kupono turėtojas yra pats asmeniškai atsakingas už jo saugumą. Dovanų kupono turėtojas užtikrina, kad kupono identifikaciniai duomenys (numeriai, BAR kodas ir pan.) nepateks į trečiųjų asmenų rankas (kurie, pasinaudoję svetimo dovanų kupono identifikaciniais numeriais, galėtų suklastoti kuponą, juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti kupono turėtojo interesams). Dovanų kupono turėtojas, sužinojęs, kad jo kupono identifikaciniai duomenys gali būti žinomi tretiesiems asmenims, privalo nedelsiant pasinaudoti šiais kuponais arba kreiptis į teisėsaugos institucijas. Nuo dovanų kupono pardavimo/pateikimo turėtojui pardavėjas už kupono saugumą neatsako.
 10. Pirkėjas, įsigydamas dovanų kuponą, sutinka su šiomis dovanų kupono sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas, įsigijęs dovanų kuponą ir vėliau jį perleisdamas kitam asmeniui, įsipareigoja tą asmenį informuoti apie šias sąlygas ir taisykles.
 11. Platesnė informacija apie dovanų kuponus teikiama internetu www.liepkalnis.lt bei paslaugų vykdymo vietoje Liepkalnyje: Minsko pl. 2, Vilnius 02121.