Trasų žemėlapis
Web kameros
Ieškome komandos

narių

Ruošiamės artėjančiam žiemos sezonui!

Trasų žemėlapis
Web kameros

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Šiuo metu mums trūksta tavęs jei tu: gali ir nori bendrauti su klientais. Jei tau patinka įdomus ir dinamiškas darbas nenuobodžioje aplinkoje ir esi draugiškas. Darbo laikotarpis - šaltuoju metų laiku (preliminariai nuo lapkričio iki kovo mėn.), darbo grafikas - lankstus ir slenkantis. Susidomėjote? Siųskite savo CV el. paštu: cv@liepkalnis.lt. Platesnė informacija tel. 8 698 28887.

Pareigos Aprašymas
SLIDINĖJIMO TRASŲ OPERATORIUS Jei domiesi slidinėjimu, aiškiai kalbi lietuviškai, esi sąžiningas ir nuoseklus, o mandagumas, gebėjimas bendrauti ir paslaugumas nėra svetimi, kviečiame prisijungti! Trasų operatoriaus darbas - tai itin dinamiškas, atsakingas ir įdomus. Tavęs laukia draugiškas kolektyvas, tobulėjimo galimybės bei visuomet laiku mokamas atlygis.
SLIDINĖJIMO NUOMOS PUNKTO DARBUOTOJAS Darbas, kurio metu teks bendrauti su Liepkalnio lankytojais ir padėti jiems išsirinkti tinkamą įrangą, tad komunikabilumas ir noras bendrauti yra būtini, o žinios apie slides, snieglentes ir jų priežiūrą būtų didelis privalumas. Nuomos procesas Liepkalnyje kompiuterizuotas - išmokome dirbti specialia kompiuterine programa. Liepkalnio komanda visada siekia, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas kokybiškai ir greitai, todėl savarankiškumas, mokėjimas rasti išeitį kiritinėse situacijose taip pat yra reikalingos savybės.
SLIDINĖJIMO TRASŲ KASININKAS/-Ė Kasininkas(-ė) - tai pirmasis žmogus, kuris sutinka Liepkalnio lankytoją, todėl būtinas noras bendrauti ir paslaugumas. Reikalinga aiški lietuvių kalba, privalumas - anglų ir rusų kalbos žinios. Bilietų įsigyjimo procesas yra pilnai kompiuterizuotas, patirtis dirbant su kasos aparatu būtų privalumas, tai pat minimalios žinios pildant kasos žurnalą taip pat būtų vertybė!
KAVINĖS VIRĖJAS/-Ė Prie komandos kviečiame prisijungti iniciatyvų, naujovių ieškantį ir išmanų virtuvės virėją. Ieškome norinčių dirbti, tobulėti, kurti ir dalintis su kitais savo sukurtais šedevrais. Reikalinga patirtis, bet svarbiausia noras tobulėti, sąžiningumas, noras dirbti, meilė valgio ruošimui ir iniciatyvumas. CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.
KAVINĖS BARMENAS/ PADAVĖJA/-Ė "Apres ski" kavinė Liepkalnyje ieško komandos pastiprinimo! Draugiškas, šiltas ir mandagus svečių aptarnavimas, gėrimų ruošimas, darbo vietos tvarkos palaikymas, darbas su kasa. CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.
KAVINĖS PLOVĖJA-VALYTOJA Liepkalnio kavinei reikalinga indų plovėja(as)-valytoja(as). Darbas su indų plovimo mašinomis. Darbo grafikas slenkantis CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.