Ski slopes map
Web cameras
Vacant

workplaces

We are closed! See you next season!

Ski slopes map
Web cameras

If you speak lithuanian are keen for working outdoors, can deal with clients and visitors - they are more than welcome to join Liepkalnis team! Send your CV by e-mail: cv@liepkalnis.lt. More information: 8 698 28887.

Duties Description
SLIDINĖJIMO TRASŲ OPERATORIUS Jei domiesi slidinėjimu, aiškiai kalbi lietuviškai, esi sąžiningas ir nuoseklus, o mandagumas, gebėjimas bendrauti ir paslaugumas nėra svetimi, kviečiame prisijungti! Trasų operatoriaus darbas - tai itin dinamiškas, atsakingas ir įdomus. Tavęs laukia draugiškas kolektyvas, tobulėjimo galimybės bei visuomet laiku mokamas atlygis.
SLIDINĖJIMO NUOMOS PUNKTO DARBUOTOJAS Darbas, kurio metu teks bendrauti su Liepkalnio lankytojais ir padėti jiems išsirinkti tinkamą įrangą, tad komunikabilumas ir noras bendrauti yra būtini, o žinios apie slides, snieglentes ir jų priežiūrą būtų didelis privalumas. Nuomos procesas Liepkalnyje kompiuterizuotas - išmokome dirbti specialia kompiuterine programa. Liepkalnio komanda visada siekia, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas kokybiškai ir greitai, todėl savarankiškumas, mokėjimas rasti išeitį kiritinėse situacijose taip pat bus reikalingos savybės.
SLIDINĖJIMO TRASŲ KASININKAS/-Ė Kasininkas(-ė) - tai pirmasis žmogus, kuris sutinka Liepkalnio lankytoją, todėl būtinas noras bendrauti ir paslaugumas. Tikimės, kad raiškiai kalbi angliškai, bei turi rusų ir anglų kalbos žinių. Bilietų įsigyjimo procesas yra pilnai kompiuterizuotas, patirtis dirbant su kasos aparatu būtų privalumas, tai pat minimalios žinios pildant kasos žurnalą taip pat būtų vertybė!
KAVINĖS VIRĖJAS/-Ė Prie komandos kviečiame prisijungti iniciatyvų, naujovių ieškantį ir išmanų virtuvės virėją. Ieškome norinčių dirbti, tobulėti, kurti ir dalintis su kitais savo sukurtais šedevrais. Reikalinga patirtis, bet svarbiausia noras tobulėti, sąžiningumas, noras dirbti, meilė valgio ruošimui ir iniciatyvumas. CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.
KAVINĖS BARMENAS/ PADAVĖJA/-Ė "Apres ski" kavinė Liepkalnyje ieško komandos pastiprinimo! Draugiškas, šiltas ir mandagus svečių aptarnavimas, gėrimų ruošimas, darbo vietos tvarkos palaikymas, darbas su kasa. CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.
KAVINĖS PLOVĖJA-VALYTOJA Liepkalnio kavinei reikalinga indų plovėja(as)-valytoja(as). Darbas su indų plovimo mašinomis. Darbo grafikas slenkantis CV siųsti elektroniniu paštu: egle@liepkalnis.lt su nurodyta pareigybe.